Letní cirkusové dovádění pro děti 4-6 let


 09. 08. - 13. 08. 2021   od 08:00 do 12:00

Pětidenní letní dovádění na téma Cirkus, které nás bude provázet celým týdnem a vyvrcholí v pátek představením pro rodinu a kamarády. Program bude plný společných tvořivých a pohybových aktivit, výroby masek, nácviku krotitelů, tanečnic, klaunů, žonglování, kouzelníků, tance a her s odměnami.

Co nás čeká : Seznámení s cirkusovým prostředím a dovednostmi. Sami si vytvoříme kostýmy. Děti se stanou žongléry, krotiteli, tanečnicemi, klauny nebo...

  zobrazit více

Autor: KULTURNÍ CENTRUM "12", příspěvková organizace

KULTURNÍ CENTRUM “12“ je příspěvkovou organizací s právní subjektivitou. Zřizovatelem je městská část Praha 12. Činnost provozujeme na jihu Prahy v Modřanech ve dvou objektech. Prvním je polyfunkční dům v ulici Jordana Jovkova 3427/20, ve kterém máme k dispozici přízemí a zvýšený suterén. Objekt je bezbariérový a v sále se konají mimo jiné divadelní přestavení a cvičení. Druhým je budova v Pertoldově 3346/10, objekt je bariérový a v sále se konají hudební koncerty (kapacita 170 osob) a cvičení. Budova Pertoldovy má k dispozici menší klubovnu se samostatným vchodem, ve které se konají kroužky pro děti a workshopy pro dospělé. Hned vedle budovy Pertoldova je venkovní prostor dvora, ve kterém pořádáme sezónní akce pro rodiny s dětmi. Ve vedlejším vchodě v Pertoldově ulici funguje Klub Sluníčko, který nabízí dopolední hlídání malých dětí (skupinka do 8 dětí) se samostatnou aktivní náplní. Několikrát do roka pořádáme komorní koncerty (max.55 osob) ve Viničním domku Praze 12, Chuchelská 6/1.



Kulturní centrum v Praze Modřany.

241 761 665



Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: