Pestrý oběd každý den? V restauraci Zubajda na pražském Smíchově si vyberete
Lidé, pracující v okolí to dobře vědí. Restaurace Zubajda, sídlící v suterénu Hotelu U Martina, je známá svým širokým výběrem denního menu. Nyní si navíc můžete objednat meníčko také on-line!

Nejhezčí část pracovního dne? Bezpochyby je to oběd. Neomezujte se s výběrem denního menu a vychutnejte si denní pestrou nabídku, kterou v Restauraci Zubajda na pražském Smíchově připravují zkušení kuchaři. 

Usadit se můžete buď do prosvětlené restaurace s prosklenou střechou v suterénu, pokud byste raději do komornějšího prostředí, rádi Vás obslouží i o patro níž, v působivém interiéru restaurace ve sklepení historického domu. 

Z "meníčka" si denně můžete vybírat nejen z nabídky tří zvýhodněných kompletních menu, ale ze zvýhodněné nabídky si vyberete si i třeba pizzu z kamenné pece, maso z grilu nebo speciální "Fit tip" menu. 

Navíc, omezený čas obědové pauzy můžete ušetřit tím, že si polední menu vyberete a objednáte na konkrétní čas ještě před odchodem z práce. 


PLZEŇSKÁ RESTAURACE ZUBAJDA se nachází v rozšířeném centru Prahy, mezi Malou Stranou a obchodním centrem Anděl, u Arbesova náměstí v ulici Zubatého 3,...

775524215Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: