Čokoládový festival přiveze do Kutné Hory samé delikatesy. Hráli jsme o volné vstupenkyOd pátku 12. do neděle 14. dubna se v kutnohorském Kulturním domě Lorec uskuteční Čokoládový Festival, kulinářská přehlídka s prodejními stánky s čokoládovými delikatesami a bohatým kulturním programem.

Čokoládový Festival 2019 v Kutné Hoře pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníkům festival nabídne  kulinářskou přehlídku, na které, šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty. Nebudou chybět prodejní stánky partnerských organizací a také dětský koutek.

Připravené jasou kvízy, soutěže a spousty dárků! Součástí festivalu je výstava historie čokolády, vaření s čokoládou, stánkový prodej, degustace, workshop a kulturní vystoupení.

Portál City.cz spolu se pořadatelem festivalu agenturou ChrisEvents vyhlásil soutěž o volné vstupenky.

Soutěžní otázka zněla: Kde se konal první letošní festival?

Správná odpověď je: ve Zlíně

Uzávěrka soutěže byla v úterý 9. dubna  o půlnoci. Výhercem se stal Karel Čemus. Gratulujeme a výherce o výhře a způsobu jejího převzetí budeme informovat e-mailem.Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: